Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego grawerowanie identyfikatora ze stali nierdzewnej

 

 

Dlaczego my ? To pytanie zadaje sobie wiele osób szukających najlepszego wykonania a tym samym taniej usługi w jednym. Z racji tego, że mamy bardzo duże doświadczenie w tym co robimy możemy zapewnić Państwa, że nasze wykonanie będzie prawidłowe i trwałe, a przy tym jest jednym z najtańszych w swojej klasie. Oferty innych firm często pomijają tematy trwałości wykonywanych przez siebie identyfikatorów, te identyfikatory owszem są tanie, a nawet bardzo tanie, ale też bardzo słabo wykonane np. identyfikatory grawerowane z laminatu nie są produktami trwałymi. Tworzywo nigdy nie dorówna trwałej, odpornej na ścieranie stali nierdzewnej, czy aluminium anodowanemu.


Poniżej na zdjęciu po lewo przedstawiamy wady identyfikatorów grawerowanych z laminatu, a po prawo identyfikator wykonany z aluminium anodowanego. Identyfikator z laminatu z wytartą wierzchnią powłoką staje się nieczytelny i nieestetyczny. Cienka warstwa kolorystyczna ( 0,1mm ) w trakcie użytkowania wyciera się i wygląda jak na załączonym zdjęciu. Identyfikator z aluminium anodowanego jest na tyle trwały, że po roku użytkowania przez aktywnego foksteriera jest nadal czytelny i atrakcyjny. Poniższe różnice przedstawiamy Państwu, aby uświadomić, że warto lokować swoje pieniądze w porządnie wykonane produkty ( adresówki / identyfikatory dla psów ).

 

Nietrwałe identyfikatory z firmy 'X'

Nasze trwałe identyfikatory

Takich naprawdę nie warto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto również zwrócić uwagę czy grawerunek posiada odpowiednią głębokość, która w trakcie użytkowania nie zostanie starta. Warto wiedzieć, że nie każde grawerowanie oznacza to samo. Aby grawerunek był trwały musi być wykonany laserami dedykowanymi do trwałych grawerunków ( laserami fibrowymi ) lub frezem. Często spotyka się identyfikatory grawerowane laserami Co2, które nie grawerują w głąb metali, wykonują tylko w przypadku aluminium powierzchowne znakowanie lub w przypadku stali nierdzewnej przez użycie specjalnej pasty powierzchowny nadruk.

Aby grawerunek był trwały na identyfikatorze musi posiadać odpowiednią głębokość i to jest jeden z podstawowych warunków określających trwały identyfikator. Połączenie głębokiego grawerunku z trwałym materiałem ( stal nierdzewna lub nieco słabsze lecz bardziej dekoracyjne aluminium anodowane ) daje w efekcie końcowym produkt trwały, czytelny i atrakcyjny. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów, którzy nam zaufali LINK i nie doświadczyli rozczarowania.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem